Menu
Obec Líšnice
Líšnice… u Mohelnice

Sousedské posezení

Sousedské posezení

kultrurní a společenská akce

Starosta obce pan Jiří Kvíčala přivítal v neděli 9. prosince všechny přítomné v sále kulturního domu na Sousedském posezení a popřál jim příjemnou zábavu. Děti se publiku podruhé představily se svojí pohádkou o Červené karkulce. Vlk byl opět poražen a malí herci i jejich režisérka paní Zámečníková byli za svůj výkon odměněni potleskem. Parket kulturního domu potom již patřil tanečníkům folklorního souboru Hanačka z Litovle. Tanečníci v hanáckých krojích se představili ve dvou vstupech a zatancovali svá taneční pásma zaměřená na lidové zvyky a tradice. Soubor Hanačka podle ohlasů diváků určitě nebyl v Líšnici naposledy.
O další kulturní vystoupení se postaral pěvecký soubor občanů Líšnice a Vyšehorky. Pod vedením paní Jaroslavy Springerové zazpívali zpěváci zcela nové písně, nacvičené právě pro tuto příležitost. Po malém občerstvení, které se podává návštěvníkům sousedského posezení také již tradičně, se v sále promítal videopořad Události obce Líšnice. Dokumentuje společenský a kulturní život v naší obci za rok 2012 a stejně jako v minulých letech jej natočil a vyrobil Aleš Plhák. Na závěr sousedského posezení si ještě všichni v sále zazpívali pár písniček společně s místním pěveckým sborem.
Datum vložení: 30. 12. 2012 0:00
Datum poslední aktualizace: 30. 12. 2012 0:00
Autor: Správce Webu

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Svátek

Svátek má Jiří

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den laboratorních zvířat
  • Mezinárodní den skautů a skautek

Zítra má svátek Marek

Hlášení závad

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na
Smart Info
Dostávejte důležitá oznámení z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů
Například: Pozvánky na připravované události a akce, krátké a podstatné informace...
Co znamená Smart info?
  • Doručování SMS a e-mailů
  • Bezplatná služba
  • Jednoduchá a rychlá registrace
  • Možnost výběru kategorií zpráv
  • Jeden účet pro více služeb
  • Osobní údaje v bezpečí