Menu
Obec Líšnice
Líšnice… u Mohelnice

Sousedské posezení

Sousedské posezení

kultrurní a společenská akce

Starosta obce pan Jiří Kvíčala přivítal v neděli 9. prosince všechny přítomné v sále kulturního domu na Sousedském posezení a popřál jim příjemnou zábavu. Děti se publiku podruhé představily se svojí pohádkou o Červené karkulce. Vlk byl opět poražen a malí herci i jejich režisérka paní Zámečníková byli za svůj výkon odměněni potleskem. Parket kulturního domu potom již patřil tanečníkům folklorního souboru Hanačka z Litovle. Tanečníci v hanáckých krojích se představili ve dvou vstupech a zatancovali svá taneční pásma zaměřená na lidové zvyky a tradice. Soubor Hanačka podle ohlasů diváků určitě nebyl v Líšnici naposledy.
O další kulturní vystoupení se postaral pěvecký soubor občanů Líšnice a Vyšehorky. Pod vedením paní Jaroslavy Springerové zazpívali zpěváci zcela nové písně, nacvičené právě pro tuto příležitost. Po malém občerstvení, které se podává návštěvníkům sousedského posezení také již tradičně, se v sále promítal videopořad Události obce Líšnice. Dokumentuje společenský a kulturní život v naší obci za rok 2012 a stejně jako v minulých letech jej natočil a vyrobil Aleš Plhák. Na závěr sousedského posezení si ještě všichni v sále zazpívali pár písniček společně s místním pěveckým sborem.
Datum vložení: 30. 12. 2012 0:00
Datum poslední aktualizace: 30. 12. 2012 0:00
Autor: Správce Webu

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Svátek

Svátek má František

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den ochrany zvířat

Zítra má svátek Eliška

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den učitelů

Hlášení závad

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů